IMG_3802

صادرات

• چگونه کالا صادر کنیم؟
• چگونه کالا را با کم ترین هزینه تحویل خریدار دهیم؟
• چگونه با مشتری ارتباط برقرار کنیم؟
• چگونه به خریدار اعتماد کنیم؟
• چگونه محصولات خود را در سطح جهانی بازاریابی کنیم؟

صادرات موثرترین راه برای گسترش بازارهای شما است، اما کاهش ریسک ها و خطرات احتمالی بسیار حائز اهمیت است.گروه ما با بیش از 10 سال سابقه به عنوان شرکت مدیریت صادرات ایفای نقش نموده است و در همین راستا به عنوان بازوی تجاری صنایع داخلی، صادرات محصولات تولید داخل شامل محصولات پتروشیمی، محصولات کشاورزی و صنایع غذایی با اولویت صادرات به کشورهای همسایه، منطقه اوراسیا، کشور های حوزه خلیج و اتحادیه اروپا آماده ی همکاری با مشتریانی است که تمایل به انجام فعالیت های صادراتی خود با سود بیشتر و ریسک کمتر می باشند.
تولیدکنندگان، عمده ‌فروشان و توزیع‌کنندگان در بیش از 40 کشور از خدمات قابل اعتماد دلفارد استفاده می کنند همچنین گروه دلفارد با صنعت گران و کشاورزان در جهت افزایش ارزش افزوده، ارتقای راندمان تولید بازار های داخلی و انجام کلیه امور بازاریابی منطقه ای و جهانی همکاری نزدیکی دارد.
همچنین گروه دلفارد با همکاری واحد های علمی و فناوری و شرکت های دانش بنیان در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی و صادرات کالا های High-tech نیز بسیار فعال می باشد.
این شرکت با تاسیس دفاتر نمایندگی خود در روسیه، بلاروس و امارات متحده عربی و با داشتن ارتباطات جهانی، توانایی خود را برای صادرات محصولات تقویت می کند که به رشد قابل توجه ما به عنوان یک صادرکننده کمک کرده است.


محصولات

محصولات برجسته

انواع بادام

انواع گردو

انواع بادام هندی

انواع گردو با پوست

انواع گردو با پوست